2016

21 d’abril al 23 de maig:  Riagorodsky, Marcos i Geest – Trobada

2 al 28 de juny: Joan i Marta Montcada – Cel Amunt / Terra Endins

30de juny al 31 de juliol: Juan Hidalgo  –  Dejando huellas

9 de setembre al 3 d’octubre: Mercè pla  –  Ànimes

6 al 31 d’octubre: Cuca Arsuaga  –  Una finestra a l’ànima

3 al 28 de noviembre: Santiago Raigorodsky  –  A la Pintura

1 al 30 de desembre: Pere Bruix   –  Contemplació de l’Espai-Temps

2017

3 al 30 de enero: William Lezcano – Un Minuto de Pie

2 al 20 de febrer : Agnès Rodon – Reconstrucció

23 de febrer al 13 de març: Joan Escudé  –  Experiències diverses

16 de març al 3 d’abril: Joaquim Riera – Recuperart

6 al 24 de abril: Col·lectiva – About women

27 d’abril al 15 de maig: Katy Pastor Mora  –  Black & White

8 de maig al 5 de juny: Exposició de Jose Luis Terraza

8 de junio al 26 de junio: Exposició de David Mateu

29 de junio al 10 de julio: Katia Muñoz  –  Todos Somos Arte

13 de juliol al 31 de juliol: Lourdes Mojica Ferrer – Racons De Món

28 de septiembre al 16 de octubre: Matilde Vela – Solas

19 d’octubre al 6 de novembre: Dino Barrocas i Ricky Finas – Barrocas Finas

7 al 25 de setembre: Korominas Quatrefes – Fang · Fusta · Ferro · Fil

9 al 27 de novembre:  Elvira Fustero – Un Crit Serè.

30 denovembre al 17 de decembre: Nestor Chprintzer – Fuera de Contexto

20 de decembre al 15 de gener: Col·lectiva – Mira’m i emociona’t

2018

18 de gener al 5 de febrer: Camí dáhir i d´avui Josep M. Camí

8 de 26 de febrer : Neus Aller – Empara’m, Terra

1 al 19 de març: «Dones», Grupdart y Dones d´avui El Masnou

22 de març al 9 de abril: Emprentes Gràfiques

12 al 30 de abril: Mireia Camacho – del paper a la forma

3 al 19 de Maig: Adelaida Murillo i Pep Canyelles – Tornar a casa

25 de Maig al 24 de Juny: Ji Suk Baek – paisatges

28 de Juny al 23 de Juliol: Essència – Anna Castelló Grasa 

6 al 24 de Septiembre: Amor, Luces del Mediterráneo – Luca Di Graziano

27 de Setembre al 15 d’Octubre: Laura Roca – Entre llum i ombra

18 d’octubre al 5 de novembre: Francesca Poza –  Tela, Paper, Tisora

8 al 26 de novembre: Martí Rom  – Del Objet trouvé a la performance, fins a l’escultura

29 de noviembre al 17 de diciembre: Annette Kais – Naturaleza viva

20 de diciembre al 14 de enero: Col.lectiva – Fragmenta 10

2019

17 de Enero al 4 de Febrero: Norma Ponce – La semilla y la luna

7 al 25 de febrer: M. Fernández-Esparrach – Paisatges imaginaris

28 de Febrero al 18 de Marzo: Colectiva fotografía – Viaje Imaginario. Espacios por Habitar

21 de Marzo al 8 de abril: Manuel G. Carod – El silencio que habla

11 al 29 d’Abril: Josep Pérez González – Preludis

2 al 20 de maig: Ferran Soriano – Ad Infinitum

23 de maig al 10 de juny: Kenryo Hara  / 墨黒 BOKKOKU | Marta / Joan MONTCADA – 時空の共振動 (Jiku no kyoshindo) CO-VIBRACIÓ EN L’ESPAI/TEMPS

13 de Junio al 2 de Julio:  Romina Puig – Pyramiden 79º

4 al 22 de juliol: Calisdoscopi – 5 reflexos de la realitat